Dzień otwarty w nowym Żłobku Gminnym „Łaskotek” już 27 sierpnia!

Dzień otwarty w nowym Żłobku Gminnym „Łaskotek” już 27 sierpnia!

Otwarcie nowego żłobka to zawsze wydarzenie, które przyciąga uwagę rodziców poszukujących idealnego miejsca dla swoich dzieci. Już 27 sierpnia 2026 roku, w godzinach od 11:00 do 13:00, mieszkańcy Łasku będą mieli okazję zwiedzić nowo powstały Żłobek Gminny nr 2 „Łaskotek”, zlokalizowany przy ulicy Jodłowej 30. To wyjątkowa szansa, aby na własne oczy zobaczyć, gdzie najmłodsi mieszkańcy miasta będą spędzać swoje dni pełne zabawy i nauki.

Odkryj, co czeka na dzieci

Podczas dnia otwartego rodzice będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną i opiekuńczą, jaką przygotował żłobek. Nowoczesne sale zabaw, przestronne pomieszczenia do nauki i odpoczynku oraz starannie zaprojektowane place zabaw to tylko niektóre z atrakcji, które będą dostępne dla dzieci. Personel placówki z chęcią odpowie na wszelkie pytania rodziców, rozwiewając wszelkie wątpliwości dotyczące opieki i bezpieczeństwa.

Rekrutacja trwa

To również doskonały moment, aby przypomnieć o trwającej rekrutacji do Żłobka Gminnego nr 2 „Łaskotek”. Proces rekrutacyjny jest już w pełnym toku, a wszelkie niezbędne informacje dotyczące zapisów oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Łasku. Rodzice, którzy jeszcze nie złożyli wniosków, mają teraz doskonałą okazję, aby to zrobić i zapewnić swojemu dziecku miejsce w tej nowoczesnej placówce.

Dlaczego warto odwiedzić?

Udział w dniu otwartym to nie tylko szansa na zapoznanie się z warunkami panującymi w żłobku, ale również możliwość nawiązania kontaktu z innymi rodzicami i wymiany doświadczeń. Takie wydarzenia pomagają budować społeczność i wspierają integrację nowych rodzin z lokalnym środowiskiem. To również okazja do poznania przyszłych kolegów i koleżanek swoich pociech, co może ułatwić im adaptację w nowym otoczeniu.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane rodziny do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i odwiedzenia Żłobka Gminnego nr 2 „Łaskotek”. Do zobaczenia 27 sierpnia!

Źródło: Urząd Miejski w Łasku