Tradycyjne uroczystości podczas pikniku etno "Odcienie tradycji" w Miejskim Domu Kultury Ratusz

Tradycyjne uroczystości podczas pikniku etno "Odcienie tradycji" w Miejskim Domu Kultury Ratusz

Zapraszamy na niepowtarzalne doświadczenie, które przeniesie was w czasy minionych lat podczas Etno Pikniku „Odcienie tradycji”. Wydarzenie to będzie obfitowało w szereg atrakcji, które pozwolą poczuć atmosferę dawnej wsi. Będziecie mieli okazję zanurzyć się w klimacie tradycji, biorąc udział w grach i zabawach o charakterze etno, jak również dać upust swojej kreatywności, projektując własne makatki ludowe.

Na wszystkich uczestników czeka mnóstwo interaktywnych warsztatów, które będą łączyły różne pokolenia. Możecie spodziewać się warsztatów sensoceramicznych, a także zajęć związanych z wiciem wianków czy zielarskich opowieści. Na miejscu będzie miejsce na gry terenowe oraz koncerty. Scena plenerowa gościć będzie takie zespoły jak: Zduńskowolanie, Łysa Góra Akustycznie, Kożuch i Czeremszyna.

Miejski Dom Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli serdecznie zaprasza na to niebanalne wydarzenie. Etno Piknik „Odcienie tradycji” odbędzie się 30 czerwca na zielonym terenie otaczającym Miejski Dom Kultury Ratusz. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 15:00, a pierwszym punktem programu będzie otwarcie wystawy rzeźby ludowej w foyer na I piętrze MDK Ratusz. Wystawę wypełnią prace dwóch twórców ludowych z Sieradza – JÓZEFA BOGUSŁAWSKIEGO i PAWŁA OLEJNICZAKA.