Białe trampki zawsze w modzie

Białe trampki zawsze w modzie

Klasyczna prostota elegancja, a zarazem wygoda. Mało który element garderoby może się poszczycić tymi wszystkimi epitetami. Jednak w przypadku tego obuwia, są one jak najbardziej na miejscu. Białe trampki. Ponadczasowe, pasujące do każdej stylizacji. Noszone zarówno przez młodzież jak i osoby w dojrzałym wieku. To element garderoby, który nigdy nie wyjdzie z mody i sprawdzi się w każdej sytuacji. Dlatego warto mieć w szafie przynajmniej jedną parę białych trampek, choć ich prawdziwi miłośnicy zazwyczaj mają ich kilka w różnych krojach i fasonach.

Ubiór nieformalny

Nic nie wygląda tak dobrze jak jeansy, biała podkoszulka i oczywiście białe trampki. Do tego można dorzucić jeszcze katanę lub luźno zawiązaną koszulę. Tej wiosny podążając za modą warto do tego zestawu dorzuć oversizowy sweter w pastelowych kolorach.  Jednak białe trampki tak samo jak ze spodniami idealnie komponują się z sukienkami czy spódnicami każdej długości i kroju. Chociaż trzeba przyznać, że wyjątkowo uroczą parę tworzą z kwiatowymi, tiulowymi materiałami w jasnych odcieniach. Warto także wrzucić je do walizki pakując się na wakacje. Nic tak nie dopełni szortów czy mini spódniczek jak białe trampki, które idealni współgrają z letnią opalenizną.

Ubiór formalny

Stwierdzenie, że trampki to obuwie typowe sportowe już dawno wypadło z obiegu. Zarówno w biurze jak i na uczelni można zobaczyć osoby w różnym wieku, które łączy jeden element- białe trampki. Noszone do eleganckiej sukienki, spódnicy, spodni od garnituru, czy zestawione z jeansami i marynarką. Sprawdzają się zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji. Dzięki swojej niewymuszonej elegancji i wygodzie nie mają konkurencji i bez wątpienia w najbliższym czasie nie zanosi się na zmiany.