Śnieg w Łasku. Kiedy będzie biało?

Śnieg w Łasku. Kiedy będzie biało?

Pierwszy śnieg ma się pojawić już w sobotę. Trudno jednak oczekiwać, aby był on szczególnie wytrzymały i prawdopodobnie jeszcze w nocy zamieni się w bliżej nieokreśloną plamę. Takich opadów możemy spodziewać się przez cały tydzień. Czy to oznacza, że już na dniach będziemy mogli ulepić naszego pierwszego bałwana w tym roku?

Jak spędzać czas, gdy za oknem śnieg?

Ze śniegiem jest jak z niektórymi spornymi potrawami. Jedni kochają, inni nienawidzą. Dla części społeczeństwo śnieg oznacza piękny widok i możliwość robienia wielu ciekawych rzeczy, podczas gdy dla innych to tylko zimno, wilgoć i trudne warunki na drogach. Wszystkim nie da się dogodzić, ale zawsze można zaoferować kilka sposobów na spędzenie wolnego czasu.

Gdy za oknem jest zimno i śnieży, to mamy świetną okazję, aby nadrobić filmy i seriale, których wcześniej nam się nie chciało oglądać. Żadna pora roku nie sprzyja oglądaniu filmu pod kocem i z herbatą w ręce tak jak zima.

Pogoda w Łasku na najbliższe dni

Wczoraj mieliśmy bardzo ładną pogodą z dodatnią temperaturą. Niestety z dnia na dzień będzie coraz chłodniej, więc musimy przygotować się na temperatury ujemne. Pierwszy minus czeka nas w niedziele. Przy temperaturze -1 stopni Celsjusza w dzień i -4 stopni w nocy będzie padał śnieg. Najzimniej będzie w czwartek, bo w ciągu dnia temperatura wyniesie aż -6 stopni w dzień. Nocą czeka nas prawdziwy mróz, bo mowa o dziewięciu stopniach na minusie.

Czytaj także: groźny wypadek ciężarówki. Jedna osoba nie żyje