Groźny wypadek ciężarówki. Jedna osoba nie żyje

Groźny wypadek ciężarówki. Jedna osoba nie żyje

Na jednej z dróg w Łasku doszło do bardzo poważnego wypadku. Wzięła w nim udział ciężarówka oraz trzy inne samochody. Wśród uczestników wypadku znalazła się jednak ofiara śmiertelna.

Z nieoficjalnych informacji można wywnioskować, że doszło do zasłabnięcia kierowcy. 47-latek stracił świadomość podczas prowadzenia samochodu, co sprawiło, że zjechał na przeciwległy pas. W tym momencie tragedia była niemożliwa do uniknięcia i ciężarówka staranowała trzy inne samochodu.

Czy kierowca zasłabł?

Nie mamy żadnych potwierdzonych informacji na temat tego, co było przyczyną wypadków. Istnieją jednak pewne podejrzenia, że kierowca zasłabł w trakcie jazdy. Czy tak faktycznie było? Choć brzmi to nieprawdopodobnie, to zasłabnięcie podczas prowadzenia pojazdu silniku jest bardzo powszechnym zjawiskiem.

Wszystkie okoliczności musi jednak szczegółowo zbadać policja. Dopiero po przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych procedur będzie można wyciągnąć jakiekolwiek solidne wnioski.

Nie udało się uratować 47-latka

Gdy służby otrzymały zgłoszenie o wypadku, natychmiast przyjechała na miejsce policja razem z ratownictwem medycznym. Ratownicy od razu przystąpiły do próby reanimacji kierowcy ciężarówki, ale niestety nie przyniosła ona efektów. Mężczyzna zmarł.