Spotkanie z marszałkiem województwa łódzkiego i piknik rodzinny w OSP Łask

Spotkanie z marszałkiem województwa łódzkiego i piknik rodzinny w OSP Łask

Dzisiaj, zaczynając od godziny 17:00, wszyscy zainteresowani będą mieli okazję do bezpośredniego spotkania i wymiany myśli z marszałkiem województwa łódzkiego. Wydarzenie to odbędzie się na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Łasku, gdzie dodatkowo przygotowany został piknik dla wszystkich uczestników.

Zapraszamy do Łasku już w najbliższy czwartek, 7 września 2023 r., na spotkanie z Grzegorzem Schreiberem, marszałkiem województwa łódzkiego. To kolejne wydarzenie z serii „Porozmawiajmy w Łódzkiem”, podczas którego mieszkańcy powiatu łaskiego będą mogli poruszyć kwestie dotyczące swojego regionu, wyrazić swoje oczekiwania i przedstawić plany na rozwój lokalnych społeczności.

Oprócz rozmów na ważne tematy, po spotkaniu przewidziano również czas na relaks i zabawę dla całej rodziny. Już od godziny 16:00 najmłodsi uczestnicy będą mogli skorzystać z licznych atrakcji – dmuchanego placu zabaw, tradycyjnej waty cukrowej oraz strzelnicy laserowej. Dorosłych natomiast będą czekać pyszności z grilla oraz słodkie przysmaki.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Łasku, a formalne rozpoczęcie przewidziane jest na godzinę 17:00.